UAB "SVEVALA" įkurta 1994 m. Įmonė specializuojasi krovinių gabenime tarp Vakarų Europos ir NVS bei Centrinės Azijos šalių.
Mūsų pagrindinės kryptys - Kazachstanas (Atyrau, Aktau, Bautino, Kuryk, Aksai, Almaty), Azerbaidžianas, Uzbekistanas, Tadžkistanas, Kirgizija ir tolimieji Rusijos regionai (Uralas ir tolimieji rytai).
UAB "SVEVALA" turi savo sandėlius, teikia visas muitinės paslaugas. Mūsų transporto priemonės aprūpintos ADR leidimais. Visi gabenami kroviniai apdraudžiami CMR draudimu.
Savo klientams kasdien teikiame informaciją apie krovinio buvimo vietą. Patikimi kompanijos vairuotojai krovinius pristato greitai ir saugiai.
Mūsų kompanija teikia dalinių krovinių gabenimo paslaugas. Mes renkame dalinius krovinius, juos atsivežame į mūsų sandėlius, kur jie yra konsoliduojami, ir tada išvežiojami gavėjams. Muitinės sandėliuose yra sutvarkomi visi transportavimui reikalingi dokumentai.
Mes visada laukiame Jūsų pasiūlymų ir tikimės ilgalaikio bendradarbiavimo.
ES logo 2014m.-2020m.
Uždaroji akcinė bendrovė “SVEVALA” įgyvendina projektą “Uždarosios akcinės bendrovės “SVEVALA“ eksporto plėtra” NR. 03.2.1-LVPA-K-801-02-0075, kuris yra finansuojamas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.
Projekto tikslas: Padidinti UAB "SVEVALA" eksportą esamose ir naujose rinkose. 
Projekto uždavinys: Sudalyvauti užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.
Projekto veikla: UAB "SVEVALA" ir jos teikiamų paslaugų pristatymas užsienyje vykstančiose tarptautinėse parodose.
Projektas vykdomas pagal 2014-2020 m. Europos sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioritetą “Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas”.